Pénzügyi és Ügyrendi Bizottság

Elnök: Szabó Anikó

Tagok:

Nagy Anna képviselő

Nagy László képviselő

Külsős tagok:

Ottmár Teréz

Vizi Sándorné

 

Településfejlesztési, Közbiztonsági és Környezetvédelmi Bizottság

Elnök: Bakai Kálmán képviselő

Tagok:

Nagy Anna képviselő

Jakab Mariann képviselő

dr. Vaszil László képviselő

Külsős tagok:

Katona Imre

Kovács Antal

Urbán Márta Margit

                    

 

Oktatási és Kulturális Bizottság

Elnök: Nagy László képviselő

Tagok:

Nagy Anna képviselő

Dr. Vaszil László képviselő

Külsős tagok:

Máyer Endre Gyuláné

Tajti Krisztina

                    

 

Egészségügyi, Szociális és Sport Bizottság

Elnök: dr. Vaszil László képviselő

Tagok:

Nagy Anna képviselő

Szabó Anikó képviselő

Külsős tagok:

Molnár Péter

Ottmár Teréz

                     

 

Nemzetiségi Bizottság

Elnök: Liptay Gábor képviselő 

Tagok: Bakai Kálmán képviselő

Gombkötő Róbert képviselő

Vig János képviselő

Külsős tagok: Gáspár Tiborné (RNÖK elnöke)

Zombori Hubertné (SZNÖK elnökhelyettese)

Springer Krisztina (NÖK tagja)

 

 

Kerepesi Települési Értéktár Bizottság

Elnök: Horváth Klára

Tagok:

Almási Miklósné

Baran Józsefné

Zombori Hubertné

Pálinkásné Prokop Adél Mia

Kira Krisztina

 

 

 

Oktatási és Kulturális Bizottság
1. napirend
6. napirend
9. napirend
10. napirend
11. napirend
12. napirend
20. napirend
Pénzügyi és Ügyrendi Bizottság
PÜB meghívó 2019.02.13
PÜB 2019. évi munkaterv
1. napirend
2. napirend
4. napirend
13. napirend
14. napirend
15. napirend
16. napirend
16. napirend melléklete
17. napirend
19. napirend
20. napirend
Településfejlesztési, Közbiztonsági és Környezetvédelmi Bizottság
TKKB meghívó 2019.02.13.
1. napirend
3. napirend
13. napirend
14. napirend
15. napirend
16. napirend
16. napirend melléklete
17. napirend
19. napirend
Egészségügyi, Szociális és Sport Bizottság
ESZSB meghívó 2019.02.12
ESZSB 2019. évi munkaterv
1. napirend
5. napirend
6. napirend
7. napirend
8. napirend
9. napirend
16. napirend
Scroll to Top